Victor logo
facebook

VICTOR jest jednym z najszerzej rozpoznawanych niemieckich producentów sprzętu do sportów rakietowych. W swojej ofercie posiada rakiety, lotki, piłki, odzież, obuwie, torby i owijki czyli pełen ekwipunek do badmintona, tenisa, squasha i cieszącego się coraz większym zainteresowaniem speed-badmintona.

Oficjalna strona polskiego dystrybutora

www.victor-sport.pl

Serdecznie zapraszamy na polską stronę marki VICTOR. Znajdziecie tu Państwo bieżącą kolekcję, informacje o osiągnięciach naszych sponsorowanych zawodników i kontakt do naszej firmy.

Oficjalna strona producenta

www.victor-international.com

Pod powyższym adresem kryje się witryna niemieckiej firmy Victor International. Są oni europejskim przedstawicielem marki VICTOR.

Katalog VICTOR 2015/16

www.victor-international.com/documents/katalog2015

Aktualna linia artykułów marki VICTOR. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Katalog VICTOR Squash 2015/16

www.victor-international.com/documents/squash2015

Prezentacja artykułów marki VICTOR do squasha. Katalog dostępny tylko w wersji angielskiej. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Serwis rakiet

 

Świadczymy usługę naciągania rakiet do badmintona i do squasha. Wymienimy również przelotki i owijkę. Odbiór rakiet w przeciągu 2-3 dni roboczych. W sprawie szczegółów, prosimy dzwonić na nr 22 664 76 32 lub pisać na maila info@sportimpex.pl.

Strona marki VIC FUN

www.victor-international.com

Marka VIC FUN należy do firmy Victor International i posiada w swojej ofercie tani sprzęt sportowy przeznaczony do gry rekreacyjnej. W ofercie znajduje się sprzęt do wielu sportów plażowych, a w tym również do badmintona i speed badmintona.

Turnieje Grand Prix VICTOR

www.badminton.net.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu turniejów Grand Prix VICTOR'a, które odbywają się regularnie od ponad 19 lat. Turnieje odbywają się w komfortowym kompleksie sportowym w Rembertowie na terenie Akademii Obrony Narodowej.

Sportimpex