Kontakt

KONTAKT

Godziny otwarcia

pn-pt: 8:00 – 16:00

Biuro handlowe:

ul. Warszawska 31A,
05-075 Warszawa-Wesoła

Konto bankowe:

PPHU SPORTIMPEX Jacek Szafrański
Bank ING 37 1050 1025 1000 0090 3016 2334
ul. Warszawska 31A, 05-075 Warszawa

B2B

   www.sportimpex.pl

Korespondencję prosimy kierować na adres mailowy:

info@sportimpex.pl

Zamówienia prosimy kierować na adres mailowy:

zamowienia@sportimpex.pl

ZAŁOGA:

Jacek Szafrański

Właściciel, specjalista w zakresie badmintona (RSL, FORZA, produkcja kortów, turnieje, klub badmintona MUKS Victor)

jacek.szafranski@sportimpex.pl

Sandra Olinowicz

Dyrektor zarządzający

sandra.olinowicz@sportimpex.pl

Ireneusz Olinowicz

Head Brand Manager CAIRN, KNEISSL, MAIER SPORTS, FILA SKATES, LEKI, KAYLAND, NAROO, SICARO / Business Development Manager

irek.olinowicz@sportimpex.pl

Anna Garbarczuk

Head Brand Manager LEKI / Kierownik Biura

anna.garbarczuk@sportimpex.pl

Jacek Majorowski

Brand manager  KAYLAND i LEKI

jacek.majorowski@sportimpex.pl

Piotr Pitura

Brand manager CAIRN I KNEISSL

 piotr.pitura@sportimpex.pl

Jan Wojtczak

Brand manager FILA SKATES, MAIER SPORTS I NAROO

 jan.wojtczak@sportimpex.pl

Rafał Pogorzelski

Główny specjalista ds. sprzedaży i wysyłki

rafal.pogorzelski@sportimpex.pl

Krystian Leśniak

Specjalista ds. sprzedaży i wysyłki

 krystian.lesniak@sportimpex.pl

Honorata Wartoś

Z-ca kierownika biura, asystentka kierownika biura

 honorata.wartos@sportimpex.pl

Monika Kostka

Asystentka kierownika biura

 monika.kostka@sportimpex.pl

Paulina Kurlanc

Asystentka biura i marketingu

 paulina.kurlanc@sportimpex.pl