SICARO

DESIGN / WYGODA / PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

HULAJNOGI MIEJSKIE

Czym właściwie są produkty marki SICARO?

Znudziły Ci sie zwykłe rowery? Sicaro to słoneczna Italia, to pasja i radość życia. To sport i zabawa. To innowacja i inne, ciekawsze podejście do jazdy. SI znaczy Tak, a CARO drogą nam osobę. Nasze hulajnogi i pozostałe produkty są odpowiedzią na te słowa. Wyróżnij się, wybierz SICARO!Kickbike SICARO to połączenie klasycznej hulajnogi z elementami roweru. To kompletnie nowy produkt, który zapewni użytkownikom wygodę oraz oryginalność. Hulajnogi SICARO to idealne połączenie sportu i zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

W ofercie marki SICARO, znajdują się również bezprzewodowe kierunkowskazy LED, zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo rowerzystów.

Dla kogo są nasze hulajnogi?

Hulajnogi SICARO są dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, a przy okazji zażyć odrobiny sportu. Jest to zatem doskonała propozycja dla Pań i Panów w każdym wieku. To połączenie najlepszych cech hulajnóg, czyli ulubionego dziecięcego pojazdu, ze sportowym charakterem rowerów. Zarówno młodzież, jak i dorośli będą mieli dużo frajdy z jazdy na hulajnogach SICARO.

Poszukujesz sposobu na aktywne spędzanie czasu wolnego? Potrzebujesz wygodnie dojechać do celu? Znudziła Ci się jazda na rowerze, a nie jesteś amatorem biegania? Chcesz być oryginalny i wyróżnić się w tłumie? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań, odpowiedziałeś „tak”, to nasze hulajnogi są dla Ciebie!Dla najmłodszych, ze względu na najmniejsze wymiary, dedykowany jest model Piccolo. Poza tym, zostawiamy naszym klientom swobodę w doborze swojego wymarzonego modelu. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją każdej hulajnogi. Prezentujemy wszystkie możliwe parametry oraz dużą ilość zdjęć produktów, aby umożliwić jak najlepsze poznanie hulajnóg oraz kierunkowskazów LED marki SICARO.

Hulajnogi SICARO to produkt wprost idealny, zarówno dla małych, jak i dla dużych.

Dlaczego warto wybrać produkty marki SICARO?

Jazda na hulajnogach SICARO, to kompromis pomiędzy bieganiem a jazdą na rowerze. Przewagą nad bieganiem, jest odciążenie stawów i szybsze pokonywanie dystansu. Dodatkowo jazda na hulajnodze pozwala na spalenie większej ilości kalorii, niż podczas korzystania z roweru, unikamy również konieczności korzystania z często niewygodnych siodełek.Kolejnymi argumentami jest wygodne przemieszczanie się, oryginalny wygląd, sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, ciekawy, przyciągający uwagę design, źródło świetnej zabawy oraz sposób na dbanie o dobrą kondycję i zdrowie.

Wyróżnij się, wybierz swoją hulajnogę SICARO i zamów ją w naszym sklepie już dziś. Dostawa na terenie całej Polski.

Czego można spodziewać się po produktach SICARO?

Rozwiązania technologiczne, zastosowane w hulajnogach SICARO, zapewniają trwałość i bezpieczeństwo. Każdy z naszych modeli jest inny, oparty na mocnej ramie stalowej bądź albuminowej. Każdy model posiada większe przednie koło, dzięki czemu łatwiej osiągnąć sporą prędkość, a tylna, mniejsza opona, nie krępuje ruchów.

Można wybrać hamulce typu v-brake lub tarczowe, w dwóch modelach zastosowane zostały oba te rozwiązania. Duże, pompowane opony na szprychach, są trwałe i wygodnie pokonują nierówności, maksymalizując komfort jazdy. Na uwagę zasługują także nasze kierunkowskazy LED, za pomocą których, rowerzysta może informować pozostałych użytkowników ruchu drogowego, o swojej obecności i planowaniu wykonania manewru. Do wyboru jest nakładka na plecak, torba pod siodełko, bądź plecak. W każdy z tych przedmiotów, wmontowany został panel z 30 diodami LED. Kierunkowskazy sterowane są za pomocą bezprzewodowych pilotów, przyczepianych do kierownicy roweru.

Czym są bezprzewodowe kierunkowskazy LED marki SICARO?

Kierunkowskazy LED marki SICARO, wyprodukowane zostały w formie plecaka, torby pod siodełko oraz wygodnej, uniwersalnej nakładki, którą można przypiąć na każdy standardowy plecak. Dzięki wmontowanym diodom LED i bezprzewodowemu pilotowi, można w wygodny i widoczny sposób sygnalizować innym uczestnikom ruchu, swoją obecność i zamiary. Kierunkowskazy poprawiają widoczność rowerzysty na drodze, a tym samym znacznie zwiększają jego bezpieczeństwo.Do wyboru mamy 4 różne symbole świetlne, wyświetlane na panelu LED: strzałkę w prawo, strzałkę w lewo, okrąg oraz wykrzyknik.

Wszystkie 3 warianty kierunkowskazów LED marki SICARO, wykonane zostały z nylonu, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne. Do każdego w komplecie dołączony został bezprzewodowy pilot, wraz z wygodnym uchwytem na kierownicę oraz kabel USB, służący do naładowania baterii, zintegrowanej z panelem świetlnym LED.

Biuro handlowe: Człekówka 99,

05-340 Człekówka